Zapraszamy do sieci sklepów na terenie całego kraju.  
  | O firmie | Oferta | Konsultantki | Kontakt | PRACA |
     
         Już od czasów starożytnych kobiety i mężczyźni na całym świecie namaszczają swe ciała aromatycznymi substancjami, którymi obdarowała ich natura, chcąc w ten sposób podnieść swoją atrakcyjność w oczach partnerów. Słodkie, gorzkie, lekkie, ciężkie, wyjątkowo zachwycające zapachy - magiczną formułę możemy znaleźć w każdym z nich. Ale właściwie dobrany zapach to nie wszystko, bowiem troskliwej i kompleksowej opieki potrzebuje całe ciało. Stąd znane egipskie kąpiele w kozim mleku, czy też oparte na bazie roślin maści i mikstury. Dziś kosmetyki wyglądają nieco inaczej. I choć natura stanowi podstawowe źródło znakomitych surowców, to przy ich tworzeniu wykorzystuje się wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesną technologię , dzięki czemu uzyskuje się optymalny efekt.
 
 


      REFAN Ltd. już od ponad 10 lat zaspokaja najbardziej wyszukane gusty oferując szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków. Siedziba firmy mieści się w Bułgarii - krainie róż. Jest to mały ale piękny kraj w południowo-wschodniej Europie, posiadający wyjątkowy klimat oraz położenie sprzyjające uprawie kwiatów, z których otrzymuje się najwyższej jakości olejki eteryczne - różany, lawendowy, fiołkowy, z szałwi, itp. Olejki te cieszą się uznaniem wśród ekspertów w dziedzinie perfum i aromaterapii, znajdując zastosowanie u producentów światowych marek.
 
 
      Produkty marki REFAN są rezultatem wieloletniej współpracy znakomitych specjalistów francuskich, których osiągnięcia znane są na całym świecie oraz mistrzów z Bułgarii. Tworzą oni kompozycje zapachowe będące alternatywnymi odpowiednikami najsłynniejszych marek na świecie. Specjaliści firmy REFAN z uwagą śledzą rynek zapachów, dotrzymując kroku nowoczesnym tendencjom. Wprowadzają nowatorskie rozwiązania technologiczne i oryginalne kompozycje zapachowe. Twórczy kreatorzy, inspirowani modnymi trendami, proponują serie zupełnie nowe, których odbiorcami są osoby energiczne, pełne witalności i poszukujące doznań dotychczas niespotykanych. Są to zapachy silne i sugestywne, wyzwalające emocje i najpełniej odpowiadające wyszukanym gustom klientów, których złożona osobowość wyrażona jest bogactwem woni. Nic dziwnego, że perfumy REFAN znajdują entuzjastów w szerokich kręgach, również wśród wybitnych gwiazd sportu. Sygnuje je swoim imieniem Stefka Kostadinova - mistrzyni świata wskoku wzwyż oraz inna znakomita sportsmenka, gimnastyczka światowej sławy - Maria Petrova.

      Obok markowych kreacji zapachowych, REFAN prezentuje gamę produktów wzbogaconych naturalnymi formułami. Są to serie kosmetyczne: "Lilia wodna" i "Produkty morskie", szampony do włosów, perfumowane żele pod prysznic, kremy i balsamy do ciała, olejki i pianki do kąpieli, sole kąpielowe z olejkami eterycznymi, minerałami oraz mikroelementami z Morza Martwego, naturalne mydła glicerynowe i perfumowane oraz wiele innych z nieustannie powiększającej się rodziny produktów Refan.
 
 
       Wysoką jakość produktów REFAN zapewnia kompleksowa kontrola procesu wytwarzania, nadzorowana przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Przed wprowadzeniem każdego nowego produktu na rynek, jest on wszechstronnie testowany. Dbamy by zawierał on jedynie naturalne składniki, a wszystkie proponowane opakowania są przyjazne środowisku. Rewolucją w sprzedaży jest pomysł, by klient sam decydował o ilości kupowanych perfum, a także o ich opakowaniu - stąd bogata gama flakonów o różnorodnym kształcie i pojemności, a także o odmiennych sposobach rozpylania zapachów.
 
 
DAJEMY CI TO CO NAJLEPSZE:
  • Do produkcji naszych wyrobów używamy TYLKO najlepszej jakości surowców, sprawdzonej technologii, doskonałego sprzętu, ORYGINALNYCH RECEPTUR, podlegających nieustannemu nadzorowi. Gwarantuje to najwyższą JAKOŚĆ i TRWAŁOŚĆ naszych produktów.


  • Nasza firma prowadzi badania naukowe nad aktywnym rozwojem kosmetyków i perfum. Nasze produkty mogą z powodzeniem konkurować z istniejącymi na rynku markami. Jesteśmy gotowi sprostać aktualnym wymaganiom naszych klientów.


  • Do produkcji naszych wyrobów używamy głównie naturalnych składników oferowanych przez naturę. Unikamy działań szkodliwych dla środowiska naturalnego.


  • Dokładamy wszelkich starań, aby produkty zadowoliły każdego klienta, oferując mu SZEROKI WYBÓR, DOSKONAŁĄ JAKOŚĆ i ROZSĄDNE CENY.


  • Na wysoką jakość naszych produktów wpływa fakt wytwarzania ich z surowca zawierającego nie mniej niż 40% olejków eterycznych. W efekcie powstaje produkt szczególnie wyrafinowany - szlachetny i delikatny.


  • Wynikiem naszych wysiłków jest magia zapachów marki REFAN z powodzeniem używanych i znajdujących uznanie u wielu ludzi na świecie.